Een goede voeding voor gewichtsverlies

een goede voeding voor gewichtsverlies

Er zijn veel verschillende diëten, maar ze werken niet zoals we zouden willen. Vaak mensen worden geconfronteerd met problemen: ofwel het dieet is zo slecht dat je niet wilt dat het zitten voor een lange tijd, inspanningen of geef minimaal, en het effect dat als resultaat dat ik verloor de wens om te blijven eten voor een lange tijd. En er is een mislukking. Wat moet ik doen?

Is het mogelijk om gewicht te verliezen door de juiste voeding

Als je eet goed en het volgen van een gezonde levensstijl, je niet hoeft na te denken over haar figuur, zoals het eten van zelf bijdraagt aan het verminderen van overgewicht en het handhaven van de gezondheid.

In dit artikel beschouwen we een goed dieet, de tafel van producten die bijdragen aan gewichtsverlies, en in een ander menu dat zal helpen om het evenwicht te behouden tussen rijk en caloriearme producten.

Om gewicht te verliezen op de juiste voeding, het is niet nodig om te doen geweld aan zichzelf en aan te beroven zichzelf op lange termijn favoriete gerechten. U kunt gebruik maken van de vertrouwde producten in een juiste combinatie en vergeet de honger.

Om een dergelijk dieet leidde tot het verwachte resultaat, moet u een paar regels:

  • bereken de calorieën van verteerd voedsel;
  • om te controleren of de samenstelling van het voedsel;
  • bereiden voedsel goed;
  • respecteren van de dag.
wat is een gezond dieet

Op een goed dieet kan soms veroorloven zelfs het verboden voedsel in een klein bedrag. Deze aanpak helpt bij het verminderen onbedwingbare trek in taart, chips en andere soortgelijke producten, omdat er geen categorisch verbod. U hoeft alleen maar te begrijpen dat junk food moet worden beduidend minder dan behulpzaam.

Maar voedsel is niet bevorderlijk voor het gewichtsverlies te drastische vermindering van de calorie-inname ligt op slechts 500 calorieën per dag. Dit betekent dat het verminderen van het gewicht is slechts 1,5 kg of 2 kg per maand.

Maar als dit dieet toe te voegen meer sporten, het resultaat is sterk verbeterd. In dit geval kunt u zelfs gewicht verliezen door 7-8 kg in een maand.

Kan ik gewicht verliezen op babyvoeding

Het gewicht kan worden toegeschreven aan babyvoeding. Gekookte groenten, vlees of fruit puree heel goed het verminderen van het gewicht snel door het lichaam opgenomen.

De voordelen van het dieet op de children ' s nutrition kan niet alleen worden toegeschreven snelheid van het gewichtsverlies, maar ook het gemak van het gebruik van voedsel. Het is niet nodig om voor te bereiden zoals eten, kun je gewoon een pot open te maken en te genieten van de smaak op elk moment van de dag. Nou, als je genoeg tijd hebt om te koken, je hoeft alleen maar te koken en dan stamp tot een puree van uw favoriete voedingsmiddelen.

Maar zo ' n dieet heeft zijn nadelen. De één is een kleine hoeveelheid van de vezels. Daarom, met een dieet voor meer dan een week, moet u opnemen in uw maaltijden en groene groenten. Een andere tekortkoming is het minimale aanbod van gerechten. Dus dit dieet kan snel saai worden.

gewicht verliezen op babyvoeding

Hoe om te eten om gewicht te verliezen (de basis van de voedingsleer)

Het is beter om de voorkeur gekookt voedsel met een laag vetgehalte. Rauwe groenten en vruchten kunnen worden gegeten in onbeperkte hoeveelheden, want ze hebben te weinig calorieën.

Bijvoorbeeld, komkommers en tomaten kunt u eten, ook in de avond om te voldoen aan uw honger. Maar gefrituurd, vet en zetmeelrijke voedingsmiddelen beter zijn uitgesloten van het dieet, deze producten zijn zeer moeilijk zijn voor het organisme en bij te dragen aan de belasting, de vorming van schadelijke cholesterol.

Om het makkelijker te maken om te begrijpen hoeveel je nodig hebt voedsel te eten om gewicht te verliezen, moet u het aantal verbruikte calorieën gedurende de dag en neem van dit bedrag 30%. Het resulterende bedrag is het bedrag van de calorieën, die niet zal leiden tot ongemak voor de hand liggende en zal helpen om gewicht te verminderen door 1-2 kg per maand.

Dieet om gewicht te verliezen

Het proces van gewichtsverlies hangt niet alleen af van de selectie van producten, maar ook uit de voeding. In aanvulling op de traditionele Ontbijt, lunch en diner-snacks zijn toegestaan, maar ze moeten een minimum worden beperkt in calorieën. Het is het beste geschikt voor rauwe groenten en fruit.

Eten is het beste op dit moment:

  1. Ontbijt – 7-9 uur. Op dit moment is het beter om te eten ongezoete ontbijtgranen, rauwe groenten, gebakken eieren. U kunt drinken thee, yoghurt of vruchtensap.
  2. Lunch – 11-12 dagen. Voor deze snack is een perfect voorgerecht of fruit, yoghurt.
  3. Lunch 13-15 dagen. Voor een volledig diner pak protein foods en koolhydraten, maar ze zijn op dit moment goed verteerd. U kunt eten van brood, verschillende soorten ontbijtgranen, schotels en pasta van volkoren granen.
  4. Afternoon tea is 16-17 dagen. Na een stevige lunch, meestal is op dit moment niet wenselijk, maar als u wilt kunt u eten van de bessen of vruchten en vruchtensap, yoghurt of water.
  5. Diner en 18-20 in de avond. Beter is om te eten van eiwitrijk voedsel en groenten — vis, kip, groente of fruitsalade, yoghurt, pudding. Maar aardappelen, granen en snoep op dit moment niet kan gebruiken.
de basis van een goede voeding

Lijst van voedingsmiddelen voor een goede voeding en gewicht verlies thuis

Om het makkelijker te maken om te navigeren, die gebruikt kan worden met een goed dieet en wat niet, er zijn tafels van nuttige producten. Zij geven het aantal calorieën en de verhouding van de voedingsstoffen. De volgende tabel helpt u bij het navigeren bij het kiezen van een product voor de belangrijkste maaltijd of snack.

Welk voedsel moet je eten om gewicht te verliezen

Producten gekooktDe hoeveelheid in g of mlVettenKoolhydratenEiwittenKcal
Wrongel1001,853,3418,02101
Yoghurt 0,1%500,05Van 8.521,2438
Hercules301,8518,553,68105
Melk 1,5%1001,54,72Van 2,9244
Kip1702,1239,24188
Boekweit501,7135,74Van 6,63 is172
Paprika1000,31Van 6.040,9826
Boog1000,0810,120,9142
Groene bonen1000,227,571,8233
Zonnebloem olie3013,61120
De dooier van het ei1 PC.4.520,62Van 2.7155
Ei-eiwit3-Pc ' s.0,180,7110,7851
Tomaat1 PC.0,244,831,0922
Komkommer2 Stuks0,34Van 10.881,9645
Olijfolie3013,52119
Banaan1 PC.0,3826,941,28105
Pollock3002,4151,55244
Figuur501,1138,363,92172
Groene erwten500,196,852,6238
Zalm15022,6431,18338
Pasta volkoren500,6635,245,52169
Een stoofschotel van kaas2008,8520,4824,01260

Bijna alle groenten en fruit hebben een minimale hoeveelheid calorieën, zodat ze veilig kunnen eten op elk moment. Ook kunnen ze vervangen van producten of om te gebruiken als snacks.

Wat voedingsmiddelen te elimineren om gewicht te verliezen

Met een dieet is het belangrijk uit te sluiten schadelijk voedselmet teveel vet, suiker en eenvoudige koolhydraten. Deze gevaarlijke koolhydraten die snel worden afgebroken in het lichaam, waardoor de bloedsuikerspiegel.

Maar deze suiker ook snel af, dus na een tijd weer honger, waardoor bijten. In een evenwichtige voeding de suiker moet bijna op hetzelfde niveau.

Enkele van de meest schadelijke voedingsmiddelen te vermijden bij het afvallen:

  • chips;
  • vette cake en crème gebak;
  • hamburgers;
  • worsten;
  • zoute noten;
  • alcohol;
  • chocolade;
  • pizza;
  • wit brood;
  • suikerhoudende granen;
  • pasta gemaakt met witte bloem en kaas.

Eetdagboek voor het verlies van het gewicht: hoe houden

Om te weten wat uw zwakke punten, kunt u beginnen met een voedsel dagboek die helpt bij het toezicht op de receptie van gegeten voor een dag van eten en pas de juiste aanpak om gewicht te verliezen.

Er zijn verschillende soorten voedsel agenda ' s, maar ze komen allemaal neer op één ding – voor het gemak van de controle:

  1. Hou een dagboek bij in een schrift, hetzij in elektronische versie.
  2. De opname moet gebeuren dagelijks, beste direct na een maaltijd.
  3. Zeker om aan te geven maaltijd.
  4. Voor uw gemak, u kunt ook een inhoudsopgave maken, waar zal worden opgenomen in de hoeveelheid voedsel, calorieën, eiwit, vet en koolhydraten (zoals weergegeven in de tabel).
  5. De hoeveelheid voedsel is beter om aan te geven in gram en milliliter.
  6. Het tellen van calorieën en de hoeveelheid vet zal helpen voor het maken van software.
  7. Het dagboek moet altijd.

Voeding programma voor gewichtsverlies

Er zijn veel voeding programma ' s voor gewichtsverlies. Het hangt allemaal af van lifestyle, sport, individuele voorkeuren en het vermogen om te voldoen aan de regels van het programma. De basis van bijna elk programma is de naleving van het dieet, de controle van het voedsel.

Eten zeker nodig aan te passen aan de dagelijkse routine. Voor het Ontbijt en de lunch kunt u eet heel hoog-calorie voedsel met koolhydraten, en voor het diner is het beter om te consumeren lage calorie eiwitten eten.

Je moet ook nadenken over de dagelijkse fysieke activiteit. Als u van plan bent een lage fysieke activiteit en het aantal calorieën moet worden verminderd. Terwijl het verhogen van de belasting verhoogt de calorie-inname.

Let op! Een programma van voeding voor gewichtsverlies werkt aanzienlijk beter uit als je sport. Na een training, beter eten niet minder dan 30-40 min. Producten moeten bevatten vezels en eiwitten.

Menu van de juiste voeding om gewicht te verliezen voor een maand

Voor bijvoorbeeld het eten in een maand die u moet eten om voldoende voedsel met eiwitten. Voor het berekenen van het gewoon, het eiwit moet je zoveel gram, hoeveel kilo weegt de vrouw. Dan is dit aantal wordt vermenigvuldigd met een factor 3.3. Gebruik van het resulterende bedrag moet 2-3 keer per dag.

het menu voeding

Zeker de noodzaak tot het eten van meer groenten en fruit, fruitsappen en thee. De suiker wordt gedroogd fruit, brood en zemelen. Vloeistof om te drinken, ongeveer 2 liter per dag.

Drie maaltijden per dag om gewicht te verliezen

Het dagelijks volume van het voedsel moet worden verdeeld in 3 keer. Het onderstaande menu kan worden gebruikt voor het Ontbijt, de lunch en het diner. Afhankelijk van de week of de maand wordt het menu, kies 2-3 gerechten, die worden vervangen dagelijks in overeenstemming met hun calorie-inhoud.

Een gezond Ontbijt (gezond dieet om gewicht te verliezen)

  • 50 g pap (haver, boekweit, rijst, gerst, tarwe),
  • 50 g gekookte vis,
  • 50 g gaar kippenvlees,
  • 150 g groente salade,
  • fruit salade,
  • 30 g kristalsuiker zemelen,
  • 100 g kwark 0% vet.

Van drankjes kunt u kiezen uit 150 ml vruchtensap, thee, koffie, melk of fruit compote.

Een gezonde lunch (gezond dieet om gewicht te verliezen)

  • 150 g gekookt of gestoofd vlees (zelfs varkensvlees) of 150 gram vis.
  • 200 gram sla met een lepel plantaardige olie of 150 g gestoofde groenten.

Gezond diner voeding voor gewichtsverlies

Zorg ervoor dat eten van 30 gram kristalsuiker zemelen en 200 g groente of fruit. U kunt drinken magere yoghurt, yoghurt of thee. U kunt eten van gekookte groenten, filet van gevogelte en mager vlees, gekookt of gebakken. Maar niet meer dan 50 gr.

Als voedsel wordt gegeten bij het Ontbijt of de lunch, niet genoeg kan worden voor een lunch of een snack te eten, fruit of gedroogd fruit en drinken sap, thee of yoghurt.

De tussendoortjes op de juiste voeding voor gewichtsverlies

Vaak, velen niet kunnen afvallen, ondanks het feit dat ze denken dat het eten niet veel. Maar vaak zijn deze mensen houden geen rekening met snacks. Als een regel, diëten niet ontkennen de bijt, maar je moet begrijpen dat het eten in deze tijd moet zo laag in calorieën – fruit, groenten, yoghurt 0%, vruchtensap, gedroogd fruit.

Maar we moeten niet eten, chocolade, chips of hamburgers. Dit is niet gezond en zal niet ten goede komen.